Ба́бич, -ча, м. 1) = Бабі́й. 2) Самець стрекозы.
Безсоромітно нар. Безстыдно. Безсоромітно лайливий.
Бренькати, -каю, -єш, гл.
1) = бринькати.
2) = брехню завдавати.
Бурок, -рку, м. Мостовая, вымощенная улица или дорога. на бурку жити. Жить на авось. сидіти на бурку. Быть безъ мѣста. Хвалити Бога, коли трапиться добре місце, а як же сидітиме на бурку. Був старий священник у Покрови. Висвятившись десь, не пристав на унію; от же не правив, на бурку сидів у Покрови, аж поки знов не настало благочестіє.
Гарний, -а, -е. Хорошій, красивый, пригожій. З гарної дівки гарна й молодиця. Гарна, як квітка гайова. Плакали і молоді очі за ним, за його гарною вродою. Не те гарне, що гарне, а що кому подобається. Гарна пісня. Гарна година., Ум. гарненький, гарнесенький. Гарненький голосок, та чортова думка.
Досі́ювання, -ня, с. и пр. = досівання и пр.
Засті́лля, -ля, с. Мѣсто за столомъ. Пусти, пусти, Івасеньку, із застілля, та погляжу я по надвір'ю. Сидять по застіллю. Ум. засті́ллячко. Сами сидять по застіллячку.
Наві́дуватися, -дуюся, -єшся, сов. в. наві́датися, -даюся, -єшся, гл. Навѣдываться, навѣдаться. От люде уже своє косять, а цей чоловік до свого і не навідується. Ти б, кажуть, хоть би коли небудь до нас навідався.
Напередо́вець, -вця, м. Передовой, впереди идущій.
Пуповниче, -чого, с. Болѣзнь пупка у грудного ребенка.